Tak.

Ostatnio bardzo choruję na motyw zebry i gdy tylko zobaczę rzecz "w zebrę" to staram się ją mieć - oczywiście w miarę pojemności mojego portfela. Moja kolekcja nie jest obszerna - JESZCZE nie. :)
Ale muszę przyznać, że tylko poduszka nie jest mojej roboty. Zakładka, kolczyki - w przygotowaniu, kubek, są ozdabiane przeze mnie. Mam jeszcze w planach zrobienie sobie "zebrowej" szkatułki, ale to dopiero, gdy pozamykam wszystkie sprawy związane ze studiami.
Niedawno udało mi się kupić po zniżkowej cenie groupon na książkę ze swoimi fotografiami. Nie kosztowało mnie to dużo, ale problem z wyborem był. No, ale czas naglił, więc musiałam coś wybrać. No i oto, przyszedł do mnie ten skarb - aż z Belgii! Jest to pierwsze takie "dzieło" z fotografiami mojego autorstwa(prócz jednego, jedynego, które wykonał znajomy także interesujący się fotografią :)). :)

A na koniec fotka moich trzech chomiczków-rozrabiaków.
2 komentarze:

  1. Ale masz swietne tlo!no zdecydowanie chorujesz na motyw zebry.Album wyglada slicznie!wklejaj wiecej postow,bo sie za Toba stesknilam!buzka

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się, że jeszcze ktoś mi pozostał :*

    OdpowiedzUsuń

Zawsze odwiedzam blogi moich gości :)

 

----

----

about..Kontakt: adzika1@msn.comNigdy nie lubiłam pisać o sobie, więc streszczę siebie w kilku słowach....

Moją największą pasją jest ogrodnictwo, ale też uwielbiam robić coś z niczego, szukać inspiracji wokół mnie oraz rejestrować piękną(i nie tylko) rzeczywistość na kliszy lub cyfrowej karcie moich aparatów...

Dlatego też chciałabym się tym podzielić z innymi i razem oceniać moje postępy.

Follow this blog with bloglovin

Follow on Bloglovin
Follow on Bloglovin

tu mnie znajdziesz :)


........Obserwatorzy

.......