Fotograficznie :)

Dzisiaj trafiłam na bardzo ciekawą i związaną z moją pasją stronę sen mai. Twórczyni bloga organizuje różne wyzwania fotograficzne. Na lipiec przygotowała Wyzwanie Fotograficzne [lipiec].Bardzo podoba mi się ta idea. :) Zaryzykuję i wezmę udział. W końcu mam lekki zastój w robieniu zdjęć, a chcę robić ich więcej i więcej. Gorąco zachęcam i Was do tej fotoZabawy. :)

Szperając dzisiaj w skarbnicy wiedzy Wielkiego G pod hasłem "creative cookbook" czy jakoś tak, natrafiłam na przepis na naprawdę przeurocze makaroniki --->>> Makaroniki. Poniżej fotka ze strony.Bardzo lubię te francuskie smakołyki, lecz zrobienie takich pyszności kosztuje, ponieważ migdały w Polsce są bardzo drogie, a podstawą makaroników są właśnie migdały. Ale jeśli bym się uparła, to może uda się zrobić takie śliczne misie. :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zawsze odwiedzam blogi moich gości :)

 

----

----

about..Kontakt: adzika1@msn.comNigdy nie lubiłam pisać o sobie, więc streszczę siebie w kilku słowach....

Moją największą pasją jest ogrodnictwo, ale też uwielbiam robić coś z niczego, szukać inspiracji wokół mnie oraz rejestrować piękną(i nie tylko) rzeczywistość na kliszy lub cyfrowej karcie moich aparatów...

Dlatego też chciałabym się tym podzielić z innymi i razem oceniać moje postępy.

Follow this blog with bloglovin

Follow on Bloglovin
Follow on Bloglovin

tu mnie znajdziesz :)


........Obserwatorzy

.......